Velkoobchodní program je určen pro všechny společnosti a podnikatele, kteří se věnují dalšímu prodeji obchodního vybavení cílovým klientům, tedy prodejnám, bufetům, cukrárnám, pekárnám či benzínkám. Pokud patříte do tohoto odvětví, brány velkoobchodu jsou Vám otevřeny. Stačí splnit jen několik málo podmínek pro započetí spolupráce.

Vaši první otázkou jistě bude, co Vám můžeme jako velkoobchod nabídnout?

Na to je snadná odpověď. Výrobky významných Evropských firem v oblasti retailu. Jsme oficiálními distributory značek chladících vitrín Criocabin, De Rigo Refrigeration, Frigomeccanica pro český trh. V oblasti nákupních košů a vozíků vám můžeme nabídnout výrobku značek Marsanz, Konplast a Plastimark. U cenových lišt a doplňků pro vyznačení cen a propagaci jsou to produkty italského výrobce Synco Spa. V oblasti bezpečnosti nákupu (detekčních bran u vstupu) je to firma Shopguard. Pro uložení uzenin a masa ve vitrínách úzce spolupracujeme s německým výrobcem Pricoplex, který má ucelenou a variabilní řadu pevných černých i barevných misek a tácků. Máme Vám skutečně co nabídnout a rozhodně si budeme naši spolupráce s Vámi cenit.

Jaké jsou podmínky pro začátek spolupráce?

Pro započetí velkoobchodní spolupráce toho nechceme mnoho. Stačí pouze vyplnit registrační formulář klienta a uvést důležité informace:

- název společnosti
- kontaktní osobu

- fakturační a dodací adresu
- IČO a DIČ

Po odeslání registrace provedem kontrolu vložených údajů a v případě nesrovnalostí Vás kontaktujeme, jinak vaši žádost promptně schválíme jako registrovaného velkoobchodního partnera a od této chvíle budete čerpat všech výhod a slev, které s tím souvisí.