Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

0 Kč bez DPH

ks

Samostatně stojící dělič s děrováním, určený zejména do chladících a mrazících van. Více

Výrobce: Synco Spa Italy Kód produktu: IPKL-2613 Doprava a platba

Děliče slouží k oddělení jednotlivých produktů na policích, čímž vytváří ucelený a přehledný systém, který ocení nejen zákazníci, ale také zaměstnanci, jelikož se zefektivní doplňování a ukládání zboží. Pro další zlepšení se mohou produkty ukládat na posuvné systémy, které poté automaticky po vytažení krajního produktu posouvají zbýlé výrobky vpřed do čela police.

Tento dělič je opatřen základnou, tudíž je samostatně stojící bez potřeby umístění na kolejnice. Navíc díky děrování je skvělou volbou pro chladící a mrazící vany, zajišťuje prostup vzduchu.Odolnost materiálu ideálně do max. -25°C.


Společnost SYNCO Spa Italy, je předním výrobcem cenovkových lišt, cenovek a sortimentu pro uspořádání zboží na policích. Pokud skutečně chcete sáhnout po nekompromisní kvalitě a dlouhé životnosti produktů, tímto rozhodnutím určitě uděláte krok správným směrem. Jsme velmi rádi, že se nám podařilo získat zastoupení všech jejich výrobků pro Českou a Slovenskou Republiku. Naším cílem je klientům nabídnout pouze to, za čím si stojíme a víme, že bude přínosem pro jejich obchod i služby.