Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

0 Kč bez DPH

ks

Rukou odlomitelný dělič, který je možné upravit na požadovanou délku. Navíc je opatřený oboustranným zarážkou (stopperem). Více

Výrobce: Synco Spa Italy Kód produktu: IPRD-2501 Doprava a platba

Děliče slouží k oddělení jednotlivých produktů na policích, čímž vytváří ucelený a přehledný systém, který ocení nejen zákazníci, ale také zaměstnanci, jelikož se zefektivní doplňování a ukládání zboží. Pro další zlepšení se mohou produkty ukládat na posuvné systémy, které poté automaticky po vytažení krajního produktu posouvají zbýlé výrobky vpřed do čela police.

Tento dělič je možné v rukou odlomit na požadovanou délku - tedy hloubku police. Jeho druhá polovina je naperforovaná po 25 mm, které tvoří zlomky pro odlomení. Dělič je opatřen v čele oboustrannou zarážkou (stopperem).

Dělič je nutno umístit do kolejnice pomocí klipů vpředu a vzadu. Kolejnici naleznete v souvisejících produktech.

Společnost SYNCO Spa Italy, je předním výrobcem cenovkových lišt, cenovek a sortimentu pro uspořádání zboží na policích. Pokud skutečně chcete sáhnout po nekompromisní kvalitě a dlouhé životnosti produktů, tímto rozhodnutím určitě uděláte krok správným směrem. Jsme velmi rádi, že se nám podařilo získat zastoupení všech jejich výrobků pro Českou a Slovenskou Republiku. Naším cílem je klientům nabídnout pouze to, za čím si stojíme a víme, že bude přínosem pro jejich obchod i služby. 

Barva Transparentní
Materiál PET
Výška děliče 50 mm, 100 mm, 120 mm, 180 mm
Nastavitelná délka Ano, odlomitelný (každých 25 mm)
Délka děliče 380 až 180 mm, 480 až 280 mm, 580 až 380 mm
Zarážka (stopper) 30 mm, 50 mm, 60 mm, 100 mm, 120 mm