Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

320 Kč bez DPH

ks
Giesser

Tento profesionální nůž je vhodný pro přípravu masových specialit. Více

Kód produktu: IP-RZP9372 Doprava a platba

Tento profesionální nůž je vhodný pro přípravu masových specialit. Vyrábí se z jedné z nejtvrdších ocelí na českém trhu. Zůstává dlouho ostrý i při náročném, každodenním provozu.

Využití nože:

 • Vykosťování.

Materiál čepele:

 • Matně leštěná hřídel čepele vyrobená z vysoce kvalitní chrommolybdenové oceli, kalená ve vakuu na tvrdost 56 - 57 podle Rockwella. Matně leštěné ostří nabízí optimální odolnost proti korozi.

  Klasický tvar čepele

Materiál rukojeti:

 • Standardní rukojeť

  Standardní plastová rukojeť vyrobená z obzvláště protiskluzového a příjemně snadno uchopitelného materiálu (TPE). Dobře tvarovaný ochranný kryt poskytuje bezpečné držení a snižuje riziko uklouznutí ruky při držení nože.

 • Nože s plastovou rukojetí

  Plastová rukojeť je vhodná pro styk s potravinami a vyhovuje požadavkům následujících právních předpisů (každý včetně všech dodatků a v aktuálním znění v době vyhotovení tohoto prohlášení): Nařízení (ES) č. 1935/2004 o materiálech a předmětech (včetně aktivních a inteligentních materiálů a předmětů přicházejících do styku s potravinami) určených pro styk s potravinami a o zrušení směrnic 80/590/EWG a 89/109/EWG – v jejich současné platná verze. Nařízení (EU) č. 10/2011 ze dne 14.01.2011 o materiálech a předmětech vyrobených z plastů určených pro styk s potravinami. 

  Všechny rukojeti kromě dřeva Nože jsou vhodné do myčky nádobí. Pro ochranu řezné hrany však doporučujeme ruční čištění.

Společnost Giesser je tradiční německou rodinnou firmou, kdy se vedení chopila již 6. generace rodinných příslušníků zakladatele. Řídí se heslem " Tvoříme pouze takové nože, které bychom si sami koupili". Tento přístup se nezměnil od založení firmy dodnes. 

 

Účel použití Vykosťování
Co budete krájet ? Maso
Barva rukojeti Červená, Žlutá
Materiál rukojeti TPE (Thermoplastic Elastomer)
Materiál čepele Chrommolybdenová ocel
Délka čepele 13 cm