Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

87 Kč bez DPH

ks
Giesser

Univerzální nůž Fresh Colours od německého výrobce Giesser nesmí chybět v žádné kuchyni. Více

Kód produktu: IP-RZP9385 Doprava a platba

Univerzální nůž na drobné krájení: pohodlně s ním nakrájíte ovoce, zeleninu i pečivo. Jeho zoubkovaná čepel se vyrábí z kvalitní nerezové oceli a plastová rukojeť dovoluje snadné uchopení.

Využití nože:

 • Krájení

Materiál čepele:

 • Vysoce leštěná čepel, vyrobená z vysoce kvalitní chrommolybdenové oceli, kalená ve vakuu na tvrdost 56 - 57 podle Rockwella. Vysoce leštěný povrch pro nejvyšší možnou odolnost proti korozi a trvanlivost ostří. Ruční honování pro dokonalou ostrost.

Tvar čepele:

 • Pravidelně broušené vlnky podél celé délky čepele, aby hladce a bezpečně proklouzla krájenou potravinou. Vzdálenost mezi jednotlivými vlnkami je 3 mm (od vrcholu k vrcholu).

Materiál rukojeti:

 • Standardní rukojeť

  Standardní plastová rukojeť vyrobená z obzvláště protiskluzového a příjemně snadno uchopitelného materiálu (TPE). Dobře tvarovaný ochranný kryt poskytuje bezpečné držení a snižuje riziko uklouznutí ruky při držení nože.

 • Nože s plastovou rukojetí

  Plastová rukojeť je vhodná pro styk s potravinami a vyhovuje požadavkům následujících právních předpisů (každý včetně všech dodatků a v aktuálním znění v době vyhotovení tohoto prohlášení): Nařízení (ES) č. 1935/2004 o materiálech a předmětech (včetně aktivních a inteligentních materiálů a předmětů přicházejících do styku s potravinami) určených pro styk s potravinami a o zrušení směrnic 80/590/EWG a 89/109/EWG – v jejich současné platná verze. Nařízení (EU) č. 10/2011 ze dne 14.01.2011 o materiálech a předmětech vyrobených z plastů určených pro styk s potravinami. 

  Všechny rukojeti kromě dřeva Nože jsou vhodné do myčky nádobí. Pro ochranu řezné hrany však doporučujeme ruční čištění.


Společnost Giesser je tradiční německou rodinnou firmou, kdy se vedení chopila již 6. generace rodinných příslušníků zakladatele. Řídí se heslem " Tvoříme pouze takové nože, které bychom si sami koupili". Tento přístup se nezměnil od založení firmy dodnes. 

 

Účel použití Krájení
Co budete krájet ? Zeleninu a ovoce, Sýry, Pečivo
Barva rukojeti Červená, Zelená, Žlutá, Tmavě modrá, Světle modrá, Limetková, Růžová
Materiál rukojeti TPE (Thermoplastic Elastomer)
Materiál čepele Chrommolybdenová ocel
Délka čepele 11 cm