840 Kč bez DPH

Zboží na objednávku - Zboží vyráběné na míru vyžaduje svůj čas na výrobu. Děkujeme za pochopení.
ks

Tabule v dřevěném rámu pro popis křídou a křídovým popisovačem s možnosti vygravírování loga. Více

Výrobce: intaPLASTIC s.r.o. Kód produktu: IP-PT09031 Doprava a platba

Trochu retro avšak stále elegantní způsob jak upozornit na novinky sortimentu, akci či pouhé vypsání wif hesla, případně bonmotu pro pobavení zákazníků. Celkový dojem tabule umocňuje silné dřevěné rámování v tloušťce 3,5 cm. Poutač je určen vnitřní použití. Na vrchní čast, která je o něco širší než rám, je možné nechat vygravírovat vaše logo. Popisovatelná tabule je vyrobena z MDF desky. Možno popisovat klasickou křídou anebo křídovými popisovači. Tabule se věší na hřebíček, skobičku anebo hlavičku šroubku - na zadní straně je límec na zavěšení  na šířku.

Celkový rozměr s rámem: 790 x 515 mm
Velikost tabule : 720 x 400 mm
Materiál: Mořené dřevo, MDF deska

INFORMACE KE GRAVÍROVÁNÍ:
Cena vygravírování loga nebo nápisu do horního límce poutače je 299 Kč bez DPH / poutač jednostranně! Stačí zvolit v objednávce položku gravírovaní a do poznámek objednávky napsat detaily, případně přiložit grafický podklad.


V našem portfoliu nabízíme pouze léty praxe ověřené výrobky a výrobce, na které se můžeme spolehnout a ručí nám za vysokou výchozí kvalitu jejich výrobků. Každý z výrobků i prošel dlouhou zkouškou v náročných provozech a víme, že na ně je stoprocentní spolehnutí. A jsme na to patřičně hrdí. Všem stávajícím klientům děkujeme za věrnost a novým přejem, aby byly také spokojeni a naše výrobky jim sloužily dlouhou dobu.

Barva Hnědá
Možnost gravírování loga Ano
Materiál Dřevěný rám + MDF deska
Rozměr tabule 400 x 720 mm